Noe å glede seg til

Kontakt Oss

Hvis det er noe du lurer på i forbindelse med våre arrangementer, eller ønsker at vi skal hjelpe deg med ditt arrangement, er det bare å ta kontakt med en av oss. Finn den du tror kan løse ditt problem best og send en mail eller ta opp telefonen. Vi kan helt sikkert hjelpe deg! For generelle henvendelser send mail til info@momentium.no.

Kontakt MOMENTIUM AS

Adresse:

Sjøvegen 77

6052 GISKE

NORWAY

Hvem er vi?

Lars Berg Giskeødegård

Gründer (+47) 474 09 009 lars@momentium.no

Ante Giskeødegård

Gründer (+47) 924 08 290 ante@momentium.no

Terje Erstad

Presseansvarlig / Studiosjef (+47) 986 23 445 terje@momentium.no

Steffen Kjevik

Bookingsjef (+47) 993 17 909 steffen@momentium.no

Idar Ove Giskegjerde

Salgssjef (+47) 922 91 760 idar@momentium.no

Ronny Stokke

Daglig leder (+47) 916 88 038 ronny@momentium.no

Karoline Kalvø

Sosiale medier / Nettsider (+47) 482 38 432 karoline@momentium.no

Vibeke Giske

Grafisk formgiver (+47) 452 94 189 vibeke@momentium.no

Marius Petersen

Driftssjef (+47) 930 40 733 marius@momentium.no

Simon Pedersen

Produksjonsleder (+47) 986 33 510 simon@momentium.no

Synnøve Sandnes

Daglig leder Terminalen (+47) 926 82 558 synnove.sandnes@momentium.no

Trude Pedersen

Frivillig- og eventkoordinator (+47) 993 25 572 trude@momentium.no

Mette Kamilla Skjong

Prosjektleder (+47) 901 83 838 mette@momentium.no
x